• http://facebook.com/hsnrtky
  • https://twitter.com/hsnrtky
Üyelik Girişi
GENEL SAYFALAR
Site Haritası

ANA SAYFA


         
 "VE ŞEYTAN AÇ KALDI" Kitabımız tüm okurlara hayırlı olsun...

"VE ŞEYTAN AÇ KALDI" KİTABI ÖZELLİKLE GENÇLİĞİN FAYDALANMASINA SUNULMUŞTUR... FİYATI 10 LİRA

    Sipariş Sayfasına Git 

 HER İKİ KİTABI DA ALANA KARGO BİZDEN

EVRENSEL HUTBELER; geçmiş ve gelecek zaman dilimini yaşadığımız zamanla harmanlayarak nesiller arası bir kompozisyon anlayışıyla hazırlanmıştır. 

    Adından da anlaşılacağı gibi konulara dar bir çerçeveden değil, evrensel anlayışa sahip bir bakış açısıyla yaklaşılmıştır. Kitabın en belirgin özelliği her yaştan okuyucuya hitap edecek şekilde ele alınmış olmasıdır.

320 Sayfa Fiyatı 15 Lira

 HER İKİ KİTABI DA ALANA KARGO BEDAVA

Sipariş vermek için TIKLAYIN

HUTBE KİTABI, EVRENSEL HUTBELER, HAFTANIN HUTBESİ, HUTBE ARAPÇA, BİRİNCİ HUTBE, İKİNCİ HUTBE, HUTBENİN ARAPÇA METİNLERİ, KALİTELİ HUTBE KİTABI, GÜZEL BİR HUTBE KİTABI, KARGOSUZ, ÜCRETSİZ KARGO, KİTAP, HUTBE KİTABI, HASAN ORTAKAYA EVRENSEL HUTBELER HUTBE KİTABI

Onların ne rüzgârdan, ne dalgadan ne de güneşin batacağından haberleri vardır. Ama onların oyunlarını bozan bir şey var ki onu hesaba katmamışlardır. Kumdan kalelerini yıkacak dalgayı unutmuşlardır.  
03.07.2017
"Kimdir Allah'a güzel bir borç verecek o kimse ki, Allah da o borcu kendisine kat kat ödesin. (Rızkı) Allah daraltır ve genişletir..."
01.03.2017
Dünyada henüz birkaç kişi varken kötü adam iyi adamı öldürdü. Bu aile yedi milyarlık bir nüfusa sahip oldu ama o gündür bu gündür halâ kötü adamlar iyi adamları öldürmeye devam ediyor.
11.04.2014
Onursuz bir kazançla yenilen lüks bir yemek, binilen lüks arabalar, barınılan lüks daireler mi yoksa onurlu bir insanlık vasfı ile kuru ekmeğin ardından onurluca yaya yürümek mi daha hayırlıdır?
10.03.2011
İnsanlık tarihinde en çok sözü edilen sevgi yine insanlığın en çok yanıldığı kavram olmuştur. İçeriğinde sevgi olmadığı halde; ihtiraslara, ilgi duymaya, kıymet biçmeye, heves ve beğenilerin ortak adına da sevgi denilmiştir. Yeri geldiğinde bu değerler alınıp satılmış veya.....
03.04.2011
Darbe; senin yetiştirdiğin bahçenin meyvesini ben toplayayım demek olduğundan, her hasat zamanında dış güçler mutlaka bir darbe yaptırdı ülkemize. Yokuşu biz çıkardık, tekerlek düze geldiğinde hemen kaptanı değiştirdiler. Kapital dünyanın damarındaki kan ancak bu yolla akmaktadır. DNA’larında savaş, kan ve para vardır. Bu yola ulaşmak için her yol denenir. İnsan ve toplum zaafında ne varsa kullanılır. Hayal, makam, para ve din zaafiyetinin insanı götürmeyeceği uçurum yoktur.
27.07.2016
 3 
EVRENSEL HUTBELERİN 2. BASKISINI ALDINIZ MI?

EVRENSEL HUTBELERİN İKİNCİ BASKISINI ALMAK İSTEYENLER *  BEŞYÜZ36 673 56 66 NOLU TELEFONDAN veya SİPARİŞ VER FORMUNDAN İRTİBATA GEÇEBİLİRLER

FİYATI 15 LİRADIR

ADRES TESLİMİ KARGO İLE GÖNDERİLİR

10 ADET ÜZERİ ALANLARA ÖZEL İNDİRİM UYGULANIR

GÜNÜN HADİSİ

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret297398
VE ŞEYTAN AÇ KALDI
VE ŞEYTAN AÇ KALDI
OKUMAYA DEĞER
FİYATI 10 LİRADIREVRENSEL HUTBELER İLE


VE ŞEYTAN AÇ KALDI

KİTAPLARINI OKUDUNUZ MU?