• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • http://facebook.com/hsnrtky
  • https://twitter.com/hsnrtky
Üyelik Girişi
Site Haritası
LGBTİ'LERİN YAPTIKLARI AZ BİLE:::
İslamın kalesi sayılan Türkiye'nin can alıcı merkezinde konuşlanıp Müslümanların gözlerinin içine baka baka çok ciddi mesajlar verdiler. Bu mesaj, bir avuç kitlenin oluşturabileceği bir hareket değildi tabi. Kökü dışarda, destekçileri içerde olan bir oluşumdur bu.
Pankart ve dövizlerdeki mesajların çok derinden tahlil edilmesi gerekirken kim, hangi kurum bunları mercek altına aldı? "Velevki ...yiz, ALIŞIN her yerdeyiz" "Annenim/Babanım yanındayım" "Lut kavminin çocuklarıyız" ve daha onlarca derin içerikli profesyonelce kurgulanmış mesajlar.
ilk adım, tansiyon ölçme adına yapıldı. Gezgin kulüpler ile diri tutulmaya çalışıldı. Medya ile ahtapot ağları örüldü. İstanbul sözleşmesi ile yasal zemine oturtuldu.
% 99'u müslüman görünen islam topraklarında bu cesareti kimden alıyorlar? buna bakan yok.
Din, ahlak, kültür, kült, ritüel, tarih, insani ve beşeri değerler adına ne varsa ayaklar altına alınan bir çok eylem sergilendi.
ÖZGÜRLÜK ve ONUR yürüyüşü gömleğiyle gerçekten özgürce yürüdüler. İnsanlığın bütün ortak değerleri ile alay ettiler.
Diyanet, yapması gerekeni yaptı mı?
İçişleri Bakanlığı?
STK?
Müslümanlar?
Ülkücüler, Turancılar?
Yılanın başını küçükken ezmek diye bir şey vardı. Yılan büyüdü ve sembolik olarak diyanete küçük bir taş attı. Başkanı suç işledi diye tehdit ettiler. Yani Diyanet jurnalinde Allah'ın ayetlerini suçladılar. Şahsı değil, Allah'ın ayetlerini...
Bir avuç ne olduğu belli olmayan gurebanın organize ve yasal kavramlarını takdir etmek gerekiyor. Bunlar "Velevki İbneyiz" demekten çekinmiyorlar. Beridekiler "Müslümanım" demekten korkuyorlar.
Bunlar "Alışın" diyorlar. Beridekiler sadece lanet okuyorlar.
Bunların Dine, ve Ahlaki Değerlere karşı geldikleri kadar, beridekiler LGBTİ ve İSTANBUL SÖZLEŞMESİNE karşı gelmediler.
Sonuç mu? Namuslular, namussuzlardan daha cesur olmadığı müddetçe bu senaryolar çok daha ciddi bir şekil alarak bize geri dönecek...
Ha bütün bir insanlık olarak aklınızda bulunsun: "Öyle bir fitneden sakının ki o, içinizden sadece zulmedenlere erişmekle kalmaz (umuma sirayet ve hepsini perişan eder). Biliniz ki, Allah'ın azabı şiddetlidir." (Enfal 25)
Eskiden ateş sadece düştüğü yeri yakıyordu, şimdi her yeri...
 
  
568 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam37
Toplam Ziyaret332980
KİTAPLARI İNCELEME SAYFASINA GİDİN