• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • http://facebook.com/hsnrtky
  • https://twitter.com/hsnrtky
Üyelik Girişi
GENEL SAYFALAR
Site Haritası
SİYONİZMİN AMENTÜSÜ

SİYONİZMİN AMENTÜSÜ

 

SİYONİZMİN AMENTÜSÜ

The Credo of Zionism

המחשבה הציונית

العقيدة الصهيونية

Bawermendıya Sıyonîzmê

ARKA KAPAK YAZISI

İnsanlık, zulüm gören her coğrafyaya sahip çıkmak ve hunharca kıyım yapanlara, karşı koymak zorundadır. Yoksa zulüm, gün gelir bütün dünyayı boğar.

Eskiden ateş sadece düştüğü yeri yakıyordu, şimdi ateşin düştüğü her yer yanıyor.

Siyonizm; dünyayı aldatan bir rejimdir. Bu rejimin ektiğini biçenler de onların amentüsüne iman edenlerdir.

Siyonizmde bir amentü var ve herkesin bu amentüyü bilmesi gerekir. Yoksa kendi amentüsünü de kaybedebilir. Her insan, kendi inancını korumakla mükellef olduğu kadar Siyonizm’in amentüsünü deşifre etmekle de mükelleftir. Buna ekmekten ve sudan daha çok ihtiyacı vardır. Yoksa ekmeği ve suyu harcayacak bir dünyayı Siyonizm’e kaptırabilir.

Büyük bir oyunun içindeyiz ve kendi eksenimize hapsolduğumuz için bu oyunları görmemekteyiz. Senaristlerin oyunlarını görmediğimizde oyun bitince her şey bitmiş olacaktır.

Kaderi çalınan milletin kaderine razı olarak yetiştirilmesi kadar büyük bir zulüm olamaz. Celladına boyun uzatan milletler cellatlardan çok daha büyük suç işlemektedirler.

Elinizdeki kitap Siyonizm’in dünya üzerindeki yansımalarına ayna olmaya çalışmaktadır.

Kendinizi güvende hissetmediğiniz dünyanız var ise güveninizi tazelemek üzere sayfaları çevirebilirsiniz…

 

ÖNSÖZ

Samimi dileklerle kaleme alınmış bir kitapla buluşmanın sevincini birlikte yaşadığımız için mutluyum.

Kitap, yaklaşık 3,5 Yıllık bir emeğin eseridir. Kaynak olarak 99 eserden faydalanılmış, haricinde onlarca eser taranmış ve doğru bilgiye kaynağından ulaşılmaya çalışılmıştır. Kaynaklar, 802 adet dipnotla belirtilerek söz sahiplerinin hakkı korunmuştur.

Kitabın ana konusu; siyonizmin dünya üzerinde kurmaya çalıştığı egemenlik hamlelerine dikkat çekmektir. Zaman zaman kaynağına inilmeyen hareketlere insanlar kendi elleriyle malzeme olabilmektedir. Birileri yürü deyince yürüyen, dur deyince duran bir zihniyet sorgulanmadıkça, sürü güdümü altında yaşamaya devam edecektir.

Dünyanın sözde efendileri kölelere muhtaçtır. Köle olmayınca efendiler de olmaz. Köle bulabilmek için kölelik ruhunu yaldıza boyamak gerekmektedir. Kendilerini şişirme yoluyla üstün ve güçlü göstermeleri gerekmektedir. Kendi değerini bilmeyen milletleri kullanmak için onları kıymetmeap ilan etmek gerekir.

Kim, rolünü iyi oynar, oyunu da kendisi kurarsa kesinlikle kazanır.

Oyun oynayan iki çocuktan biri: “ben efendiyim sen kölesin” der ve karşıdaki çocuk bunu kabul ederse aynı oyunun içinde olan çocuklardan birinin kölelik yaptığını görebiliriz.

Siyonizmi ele almamızın amacı; dünya düzenine müdahale edenlerin açıklarına dikkat çekmek, oynanan oyunların hileli olduğunu vurgulamak ve onlar ezdikleri için insanların ezilmek zorunda olmadıklarına dikkat çekmektir. Dahası dost ve düşmanı tanımak, kirli oyuncuların maskelerini düşürmek ve siyonizmin gerçek yüzünü açığa çıkarmaktır…

Siyonist Yahudiler, dünyaya hâkim olmanın yollarını bir amentü mantığıyla sıralamış ve olmazsa olmazları haline getirmişleridir. Bu maddeleri anlamadan uygulayan her millet Yahudilerin tuzağına düşmektedir. Bu nedenle kitabımızda Yahudi ve Yahudileşme mantığını anlatmak ve siyonizmin altın kurallarını tanıtmak üzere sizlerle buluşuyoruz. Umarım okurken notlarınızı alır ve kitabınızı işaretleyerek ilerlersiniz.

Kitabımızı üç bölüme ayırdık.

Birinci bölümde Filistin, Mescid-i Aksa ve siyonizmin tarihsel gelişimine değindik.

İkinci bölümde siyonizmin kasıp kavurduğu insanlığın şah damarı sayılan 25 maddelik konuyu işlemeye çalıştık.

Üçüncü bölümde ise 24 kategorilik siyon liderlerinin protokollerini özetleyerek güncel dille yorumlamaya özen gösterdik. Umarım bu kitap, siyonizmin dilini, dinini ve rengini tanıtmaya yardımcı olur.

Adına, “Siyonizmin Amentüsü” dedik. Biliyoruz ki her inanç bir amentüye bağlı olarak ayakta durmakta, haliyle her ideolojinin de bir amentüsü bulunmaktadır. Biz de siyonizmin protokol olarak ele aldığı bu amentü esaslarını aktarmaya çalışacağız. Kitabımızda, her gün karşılaştığımız ve iç içe yaşadığımız birçok olayın kendiliğinden gelişmediğini görebilirsiniz.

Her insan, hangi inançtan olursa olsun kendi amentüsünü bildiği kadar, amentüsünü değiştirmeye çalışanların da amentülerini bilmek zorundadır.

İslâm’da amentü ilkeleri bellidir. İman, bu ilkeler çerçevesinde genişlemekte ve icra edilmektedir. Yahudiliğin amentüsü ile İslâm’ın amentüsü arasında fark yoktur. Hak dinlerin emirleri haktır ve genel olarak aynı konuları içerir. Fakat Yahudiler, kendi kitaplarını tahrif ettiklerinden, kendi amentülerini ve ayetlerini çıkarlarına göre yazmayı tercih etmişlerdir. Dün Tevrat’a sokmayı başaranlar, bugün Tevrat’ı kullanarak bu fikirlerini dışa aktarmaktadırlar.

İşlediğimiz her bir madde, diğerlerinin ilinti taşı niteliğindedir. Bir perspektif olarak ele aldığınızda siyonist Yahudilerin hayatımıza diktikleri yön levhalarının her tarafımızı kuşattığına tanıklık edeceksiniz.

İnsan bir kez aldanabilir. Ama ikinci kez aldanmak basiretsizliğin göstergesidir. Cesareti kırılan devler pirelerin oyuncağı olurlar. Makinisti ele geçirenin, mekanizma için kafa yormasına gerek yoktur. İşte siyonizm, bu amaçla kurulmuş bir sistemdir. Kan, can, gözyaşı, emek ve umut hırsızları devreyi tamamladıkça dünya günyüzü görmemektedir.

Çocukken oyuncaklarla büyüyorduk. Büyüdük ama elimizden oyuncaklar eksik olmadı. Büyüme kabiliyetimiz oyuncakların arasından sıyrılamadı. Her yaşa uygun oyunlar ürettiler. Bizler onların ürettiği oyuncaklarla oynarken onlar da bizimle oynadı. Ve bu oyunu, oyunbozanlar çıkmadıkça oynamaya devam edeceğiz. Biz kaybedince onlar: “kazandınız” diyecekler ve oyun bir kez daha başa dönecek.

Sakın dünyada oynanan oyunlara seyirci kalma, oyunun senin sırtında oynandığını bil.

Seni işaret etmeden önce ebenin kim olduğunu görmen gerekiyor. Oyuncuları ve oyun kurallarını tanımadığın sürece oyunu kaybetmeye mahkûm olursun. Dikkat et oyun biterse her şey biter.

Asırlardır kurgulanan oyunlara kurban olmak istemiyorsan gözünü ve yüreğini açık tutmalısın ki iyi insanlar iyi atlara binip geri gelsinler. 

Kendin için, dinin için, ailen için, ülken için…

Çünkü sen yenilmez gücü yüreğinde taşıyacak olan Hazreti İnsansın.

En azından bir siyonist değilsin.

Birilerinin bu gidişata “dur” demesi gerekmektedir.

Belki de o, sensin...


Yorumlar - Yorum Yaz
GÜNÜN HADİSİ

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret316997
VE ŞEYTAN AÇ KALDI
VE ŞEYTAN AÇ KALDI
OKUMAYA DEĞER
FİYATI 10 LİRADIR